Bestuur

KIES Lokaal

Fractie informatie

Logo van KIES Lokaal
Huidig aantal zetels
5

Leden

Foto van Mevr Janina Swart Mevr Janina Swart (Fractievoorzitter)
Foto van Dhr Ron Karels Dhr Ron Karels (Raadslid)
Foto van Dhr Roel Oudeboon Dhr Roel Oudeboon (Raadslid)
Foto van Dhr Michel Smook Dhr Michel Smook (Raadslid)
Foto van Dhr Jorus Bart Dhr Jorus Bart (Commissielid)
Foto van Mevr Mieke Kauwen Mevr Mieke Kauwen (Commissielid)
Foto van Dhr Sjaak Swart Dhr Sjaak Swart (Commissielid)
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Huidig aantal zetels
4

Leden

Foto van Mevr Solita Groen-Bruschke Mevr Solita Groen-Bruschke (Fractievoorzitter) vanaf 21-01-2019
Foto van Mevr Solita Groen-Bruschke Mevr Solita Groen-Bruschke (Raadslid) tot 21-01-2019
Foto van Mevr Femke Ouendag Mevr Femke Ouendag (Raadslid) tot 03-10-2019
Foto van Peter Zijp Peter Zijp (Raadslid) vanaf 03-10-2019
Foto van Rob Bloemkolk Rob Bloemkolk (Commissielid) vanaf 29-05-2019
Foto van Dhr Peter Zijp Dhr Peter Zijp (Commissielid) vanaf 03-10-2019tot 03-10-2019
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Huidig aantal zetels
5

Leden

Foto van Dhr Arend Jan van den Beld Dhr Arend Jan van den Beld (Fractievoorzitter) vanaf 08-01-2019
Foto van Dhr Arend Jan van den Beld Dhr Arend Jan van den Beld (Raadslid) tot 08-01-2019
Foto van Mevr Annemieke Born Mevr Annemieke Born (Raadslid) tot 31-01-2019
Foto van Mevr Laura Hoogendonk Mevr Laura Hoogendonk (Raadslid) vanaf 31-01-2019
Foto van Mevr Meis de Jongh Mevr Meis de Jongh (Raadslid) vanaf 02-04-2019
Foto van Kees van Leijen Kees van Leijen (Raadslid) vanaf 02-04-2019
Foto van Dhr Cees Roem Dhr Cees Roem (Raadslid)
Foto van Dhr Dirk Haarsma Dhr Dirk Haarsma (Commissielid)
Foto van Mevr Laura Hoogendonk Mevr Laura Hoogendonk (Commissielid) tot 31-01-2019
 

Gemeentebelangen BES

Fractie informatie

Logo van Gemeentebelangen BES
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van Dhr Hans Haring Dhr Hans Haring (Fractievoorzitter) tot 11-04-2019
Foto van Mariella van Kranenburg Mariella van Kranenburg (Fractievoorzitter) vanaf 11-04-2019
Foto van Mevr Meis de Jongh Mevr Meis de Jongh (Raadslid) tot 01-04-2019
Foto van Dhr Kees van Leijen Dhr Kees van Leijen (Raadslid) tot 01-04-2019
Foto van Jantina Bruin Jantina Bruin (Commissielid) vanaf 29-05-2019
Foto van Dhr Hans Haring Dhr Hans Haring (Commissielid) vanaf 11-04-2019
Foto van Dhr Cor Kraakman Dhr Cor Kraakman (Commissielid)
Foto van Mevr Mariella van Kranenburg Mevr Mariella van Kranenburg (Commissielid) tot 26-03-2019
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van Dhr Klaas Valkering Dhr Klaas Valkering (Fractievoorzitter) tot 25-03-2019
Foto van Dhr Danny Zwart Dhr Danny Zwart (Fractievoorzitter) vanaf 26-03-2019
Foto van Dhr Hans Peter Corbee Dhr Hans Peter Corbee (Commissielid)
Foto van Dhr Per Ooijevaar Dhr Per Ooijevaar (Commissielid)
Foto van Danny Zwart Danny Zwart (Commissielid) vanaf 16-01-2019tot 16-01-2019
Foto van Dhr Danny Zwart Dhr Danny Zwart (Commissielid) tot 25-03-2019
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van Dhr Marcel Halff Dhr Marcel Halff (Fractievoorzitter)
Foto van Diederik Apotheker Diederik Apotheker (Commissielid) vanaf 11-04-2019
Foto van Dhr Peter de Lange Dhr Peter de Lange (Commissielid)
Foto van Dhr Albert van Tuil Dhr Albert van Tuil (Commissielid) tot 02-04-2019
Foto van Mevr Sabina van der Veen Mevr Sabina van der Veen (Commissielid)
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van Dhr Peter van Huissteden Dhr Peter van Huissteden (Fractievoorzitter)
Foto van Dhr Harry Burgering Dhr Harry Burgering (Commissielid)
Foto van Mevr Johanne Hendriks Mevr Johanne Hendriks (Commissielid)
Foto van Jan Keijsper Jan Keijsper (Commissielid) vanaf 03-10-2019
Foto van Jan Keysper Jan Keysper (Commissielid) tot 16-01-2019
 

Behoorlijk Bestuur Bergen N.H.

Fractie informatie

Logo van Behoorlijk Bestuur Bergen N.H.
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van Dhr Koos Bruin Dhr Koos Bruin (Fractievoorzitter)
 

B&W

Orgaan informatie

Logo van B&W

Leden

Foto van Mevr Hetty Hafkamp Mevr Hetty Hafkamp (Burgemeester)
Foto van Dhr Erik Bekkering Dhr Erik Bekkering (Wethouder) vanaf 27-03-2019
Foto van Dhr Jan Houtenbos Dhr Jan Houtenbos (Wethouder)
Foto van Mevr Yolan Koster - Dreese Mevr Yolan Koster - Dreese (Wethouder) tot 17-10-2019
Foto van Dhr Antoine Tromp Dhr Antoine Tromp (Wethouder) vanaf 27-03-2019
Foto van Dhr Klaas Valkering Dhr Klaas Valkering (Wethouder) vanaf 26-03-2019
Foto van Dhr. Martijn Schroor Dhr. Martijn Schroor (Gemeentesecretaris)
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van Dhr Anne Idema Dhr Anne Idema (Griffier)