Bestuur

KIES Lokaal

Fractie informatie

Logo van KIES Lokaal
Huidig aantal zetels
5

Leden

Foto van Mevr Janina Swart Mevr Janina Swart (Fractievoorzitter)
Foto van Dhr Ron Karels Dhr Ron Karels (Raadslid)
Foto van Dhr Roel Oudeboon Dhr Roel Oudeboon (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Dhr Michel Smook Dhr Michel Smook (Raadslid)
Foto van Mieke Kauwen Mieke Kauwen (Commissielid) vanaf 31-05-2018
Foto van Sjaak Swart Sjaak Swart (Commissielid) vanaf 31-05-2018
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Huidig aantal zetels
4

Leden

Foto van Femke Ouendag Femke Ouendag (Fractievoorzitter)
Foto van Mevr Froukje Krijtenburg Mevr Froukje Krijtenburg (Raadslid) vanaf 29-03-2018
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van Dhr Cees Roem Dhr Cees Roem (Fractievoorzitter)
Foto van Mevr Annemieke Born Mevr Annemieke Born (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Dhr Arend Jan van den Beld Dhr Arend Jan van den Beld (Commissielid) vanaf 12-04-2018
Foto van Dhr Dirk Haarsma Dhr Dirk Haarsma (Commissielid)
Foto van Mevr Laura Hoogendonk Mevr Laura Hoogendonk (Commissielid) vanaf 12-04-2018
 

Gemeentebelangen BES

Fractie informatie

Logo van Gemeentebelangen BES
Huidig aantal zetels
3

Leden

Foto van Mevr Annelies Anema Mevr Annelies Anema (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Dhr Hans Haring Dhr Hans Haring (Raadslid)
Foto van Dhr Kees van Leijen Dhr Kees van Leijen (Raadslid)
Foto van Mevr Meis de Jongh Mevr Meis de Jongh (Commissielid)
Foto van Dhr Cor Kraakman Dhr Cor Kraakman (Commissielid)
Foto van Mevr Mariella van Kranenburg Mevr Mariella van Kranenburg (Commissielid) vanaf 12-04-2018
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van Dhr Klaas Valkering Dhr Klaas Valkering (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Dhr Hans Peter Corbee Dhr Hans Peter Corbee (Commissielid)
Foto van Dhr Per Ooijevaar Dhr Per Ooijevaar (Commissielid) vanaf 12-04-2018
Foto van Dhr Danny Zwart Dhr Danny Zwart (Commissielid) vanaf 12-04-2018
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van Mevr Odile Rasch Mevr Odile Rasch (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Alexandra Otto-van der Ende Alexandra Otto-van der Ende (Raadslid) vanaf 12-04-2018
Foto van Dhr Marcel Halff Dhr Marcel Halff (Commissielid) vanaf 12-04-2018
Foto van Dhr Albert van Tuil Dhr Albert van Tuil (Commissielid)
Foto van Mevr Sabina van der Veen Mevr Sabina van der Veen (Commissielid) vanaf 12-04-2018
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van Dhr Peter van Huissteden Dhr Peter van Huissteden (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Dhr Harry Burgering Dhr Harry Burgering (Commissielid) vanaf 12-04-2018
Foto van Mevr Johanne Hendriks Mevr Johanne Hendriks (Commissielid)
Foto van Mevr Helene Jonker-Buscher Mevr Helene Jonker-Buscher (Commissielid) vanaf 12-04-2018
 

Behoorlijk Bestuur Bergen N.H.

Fractie informatie

Logo van Behoorlijk Bestuur Bergen N.H.
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van Dhr Koos Bruin Dhr Koos Bruin (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Dhr Auke de Kruif Dhr Auke de Kruif (Commissielid) vanaf 12-04-2018
Foto van Dhr Onno van Ulzen Dhr Onno van Ulzen (Commissielid) vanaf 12-04-2018
 

B&W

Orgaan informatie

Logo van B&W

Leden

Foto van Mevr Hetty Hafkamp Mevr Hetty Hafkamp (Burgemeester)
Foto van Michiel van den Busken Michiel van den Busken (Wethouder) vanaf 31-05-2018
Foto van Jan Houtenbos Jan Houtenbos (Wethouder) vanaf 31-05-2018
Foto van Yolan Koster - Dreese Yolan Koster - Dreese (Wethouder) vanaf 31-05-2018
Foto van Frits Westerkamp Frits Westerkamp (Wethouder) vanaf 31-05-2018
Foto van Dhr. Martijn Schroor Dhr. Martijn Schroor (Gemeentesecretaris)
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van Dhr Anne Idema Dhr Anne Idema (Griffier) vanaf 01-04-2018