Bestuur

KIES Lokaal

Fractie informatie

Logo van KIES Lokaal
Huidig aantal zetels
5

Leden

Foto van Mevr Janina Swart Mevr Janina Swart (Fractievoorzitter)
Foto van Dhr Leon Damink Dhr Leon Damink (Raadslid) tot 27-03-2018
Foto van Dhr Ron Karels Dhr Ron Karels (Raadslid)
Foto van Dhr Roel Oudeboon Dhr Roel Oudeboon (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Dhr Michel Smook Dhr Michel Smook (Raadslid)
Foto van Dhr Sjaak Swart Dhr Sjaak Swart (Raadslid) tot 27-03-2018
Foto van Dhr Jorus Bart Dhr Jorus Bart (Commissielid) vanaf 04-10-2018
Foto van Mevr Margreth van Ham-van der Voort Mevr Margreth van Ham-van der Voort (Commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Mevr Mieke Kauwen Mevr Mieke Kauwen (Commissielid) vanaf 31-05-2018
Foto van Dhr Sjaak Swart Dhr Sjaak Swart (Commissielid) vanaf 31-05-2018
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Huidig aantal zetels
4

Leden

Foto van Mevr Froukje Krijtenburg Mevr Froukje Krijtenburg (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Dhr Willem Teun Groen Dhr Willem Teun Groen (Commissielid) tot 31-03-2018
Foto van Froukje Krijtenburg Froukje Krijtenburg (Commissielid) tot 31-03-2018
Foto van Dhr Peter Zijp Dhr Peter Zijp (Commissielid) tot 31-03-2018
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Huidig aantal zetels
3

Leden

Foto van Dhr Cees Roem Dhr Cees Roem (Fractievoorzitter)
Foto van Dhr Arend Jan van den Beld Dhr Arend Jan van den Beld (Raadslid) vanaf 31-05-2018
Foto van Mevr Annemieke Born Mevr Annemieke Born (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Dhr Jan Houtenbos Dhr Jan Houtenbos (Raadslid) tot 31-05-2018
Foto van Mevr Annemiek Paping Mevr Annemiek Paping (Raadslid) tot 27-03-2018
Foto van Dhr Arend Jan van den Beld Dhr Arend Jan van den Beld (Commissielid) vanaf 12-04-2018tot 31-05-2018
Foto van Mevr Jantina Bruin Mevr Jantina Bruin (Commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Dhr Dirk Haarsma Dhr Dirk Haarsma (Commissielid)
Foto van Mevr Laura Hoogendonk Mevr Laura Hoogendonk (Commissielid) vanaf 12-04-2018
 

Gemeentebelangen BES

Fractie informatie

Logo van Gemeentebelangen BES
Huidig aantal zetels
3

Leden

Foto van Mevr Annelies Anema Mevr Annelies Anema (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018tot 01-11-2018
Foto van Dhr Hans Haring Dhr Hans Haring (Fractievoorzitter) vanaf 01-11-2018
Foto van Dhr Hans Haring Dhr Hans Haring (Raadslid) tot 01-11-2018
Foto van Mevr Meis de Jongh Mevr Meis de Jongh (Raadslid) vanaf 01-11-2018
Foto van Dhr Kees van Leijen Dhr Kees van Leijen (Raadslid)
Foto van Annelies Anema Annelies Anema (Commissielid) tot 31-03-2018
Foto van Mevr Meis de Jongh Mevr Meis de Jongh (Commissielid) tot 01-11-2018
Foto van Dhr Cor Kraakman Dhr Cor Kraakman (Commissielid)
Foto van Mevr Mariella van Kranenburg Mevr Mariella van Kranenburg (Commissielid) vanaf 12-04-2018
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van Dhr Klaas Valkering Dhr Klaas Valkering (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Dhr Danny Zwart Dhr Danny Zwart (Fractievoorzitter) tot 31-03-2018
Foto van Mevr Wilma Grooteman Mevr Wilma Grooteman (Raadslid) tot 04-10-2018
Foto van Dhr Per Ooijevaar Dhr Per Ooijevaar (Raadslid) tot 27-03-2018
Foto van Dhr Danny Zwart Dhr Danny Zwart (Raadslid) vanaf 04-10-2018
Foto van Dhr Hans Peter Corbee Dhr Hans Peter Corbee (Commissielid)
Foto van Dhr Per Ooijevaar Dhr Per Ooijevaar (Commissielid) vanaf 12-04-2018
Foto van Mevr Trudy Rijgersberg-Dekker Mevr Trudy Rijgersberg-Dekker (Commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Dhr Klaas Valkering Dhr Klaas Valkering (Commissielid) tot 31-03-2018
Foto van Dhr Danny Zwart Dhr Danny Zwart (Commissielid) vanaf 12-04-2018tot 04-10-2018
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van Dhr Marcel Halff Dhr Marcel Halff (Fractievoorzitter) vanaf 04-10-2018
Foto van Mevr Odile Rasch Mevr Odile Rasch (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018tot 04-10-2018
Foto van Dhr Jan Snijder Dhr Jan Snijder (Fractievoorzitter) tot 27-03-2018
Foto van Dhr Marcel Halff Dhr Marcel Halff (Raadslid) tot 27-03-2018
Foto van Dhr Marcel Halff Dhr Marcel Halff (Raadslid) vanaf 04-10-2018tot 04-10-2018
Foto van Mevr Alexandra Otto-van der Ende Mevr Alexandra Otto-van der Ende (Raadslid) vanaf 12-04-2018
Foto van Dhr Melvin Wals Dhr Melvin Wals (Raadslid) tot 27-03-2018
Foto van Dhr Peter de Lange Dhr Peter de Lange (Commissielid) vanaf 04-10-2018
Foto van Dhr Marcel Halff Dhr Marcel Halff (Commissielid) vanaf 12-04-2018tot 04-10-2018
Foto van Mevr Alexandra Otto-van der Ende Mevr Alexandra Otto-van der Ende (Commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Mevr Anja de Ruiter Mevr Anja de Ruiter (Commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Dhr Albert van Tuil Dhr Albert van Tuil (Commissielid)
Foto van Mevr Sabina van der Veen Mevr Sabina van der Veen (Commissielid) vanaf 12-04-2018
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van Dhr Peter van Huissteden Dhr Peter van Huissteden (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Dhr Andre van der Leij Dhr Andre van der Leij (Fractievoorzitter) tot 31-03-2018
Foto van Mevr Karin Kindt Mevr Karin Kindt (Raadslid) tot 27-03-2018
Foto van Dhr Harry Burgering Dhr Harry Burgering (Commissielid) vanaf 12-04-2018
Foto van Mevr Johanne Hendriks Mevr Johanne Hendriks (Commissielid)
Foto van Mevr Helene Jonker-Buscher Mevr Helene Jonker-Buscher (Commissielid) vanaf 12-04-2018
Foto van Jan Keysper Jan Keysper (Commissielid) vanaf 04-10-2018
Foto van Dhr Edwin Zoon Dhr Edwin Zoon (Commissielid) tot 29-03-2018
 

Behoorlijk Bestuur Bergen N.H.

Fractie informatie

Logo van Behoorlijk Bestuur Bergen N.H.
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van Dhr Koos Bruin Dhr Koos Bruin (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Dhr Auke de Kruif Dhr Auke de Kruif (Commissielid) vanaf 12-04-2018
Foto van Dhr Onno van Ulzen Dhr Onno van Ulzen (Commissielid) vanaf 12-04-2018
 

B&W

Orgaan informatie

Logo van B&W

Leden

Foto van Mevr Hetty Hafkamp Mevr Hetty Hafkamp (Burgemeester)
Foto van Dhr Michiel van den Busken Dhr Michiel van den Busken (Wethouder) vanaf 31-05-2018tot 30-10-2018
Foto van Dhr Jan Houtenbos Dhr Jan Houtenbos (Wethouder) vanaf 31-05-2018
Foto van Dhr Peter van Huissteden Dhr Peter van Huissteden (Wethouder) tot 31-03-2018
Foto van Mevr Yolan Koster - Dreese Mevr Yolan Koster - Dreese (Wethouder) vanaf 31-05-2018
Foto van Dhr Jan Mesu Dhr Jan Mesu (Wethouder) tot 31-05-2018
Foto van Mevr Odile Rasch Mevr Odile Rasch (Wethouder) tot 31-05-2018
Foto van Dhr Hugo Snabilie Dhr Hugo Snabilie (Wethouder) tot 31-05-2018
Foto van Dhr Frits Westerkamp Dhr Frits Westerkamp (Wethouder) vanaf 31-05-2018
Foto van Dhr. Martijn Schroor Dhr. Martijn Schroor (Gemeentesecretaris)
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van Dhr. Sjors Heerdink Dhr. Sjors Heerdink (Griffier) tot 31-03-2018
Foto van Dhr Anne Idema Dhr Anne Idema (Griffier) vanaf 01-04-2018