Bestuur

KIES Lokaal

Fractie informatie

Logo van KIES Lokaal
Aantal zetels op 31-12-2014
5

Leden

Foto van Mevr Janina Swart Mevr Janina Swart (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van Dhr Leon Damink Dhr Leon Damink (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Dhr Ron Karels Dhr Ron Karels (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Dhr Michel Smook Dhr Michel Smook (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Dhr Hugo Snabilie Dhr Hugo Snabilie (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Mevr Else Trap Mevr Else Trap (Raadslid) vanaf 27-03-2014tot 27-12-2014
Foto van Mevr Tanny Glas-de Raadt Mevr Tanny Glas-de Raadt (Commissielid) vanaf 24-04-2014
Foto van Dhr Sjaak Swart Dhr Sjaak Swart (Commissielid) vanaf 25-09-2014
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van Dhr Paul Edelschaap Dhr Paul Edelschaap (Raadslid) tot 25-03-2014
Foto van Mevr Solita Groen-Bruschke Mevr Solita Groen-Bruschke (Raadslid) vanaf 30-03-2014
Foto van Dhr Alwin Hietbrink-de Vre Dhr Alwin Hietbrink-de Vre (Raadslid) vanaf 21-03-2014
Foto van Mevr Marian Muller Mevr Marian Muller (Raadslid) tot 25-03-2014
Foto van Mevr Monique van Orden Mevr Monique van Orden (Raadslid) vanaf 27-03-2014tot 01-11-2014
Foto van Mevr Odile Rasch Mevr Odile Rasch (Raadslid) tot 25-03-2014
Foto van Dhr Willem Teun Groen Dhr Willem Teun Groen (Commissielid) vanaf 24-04-2014
Foto van Mevr Solita Groen-Bruschke Mevr Solita Groen-Bruschke (Commissielid) tot 29-10-2014
Foto van Dhr Swen Meereboer Dhr Swen Meereboer (Commissielid) tot 30-10-2014
Foto van Mevr Femke Ouendag Mevr Femke Ouendag (Commissielid) vanaf 24-04-2014
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van Dhr Cees Roem Dhr Cees Roem (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van Mevr Dieuwke Bakker Mevr Dieuwke Bakker (Raadslid) tot 25-03-2014
Foto van Dhr Dirk Haarsma Dhr Dirk Haarsma (Raadslid) tot 24-03-2014
Foto van Dhr Jan Houtenbos Dhr Jan Houtenbos (Raadslid)
Foto van Dhr Tammo Meedendorp Dhr Tammo Meedendorp (Raadslid) tot 25-03-2014
Foto van Mevr Jantina Bruin Mevr Jantina Bruin (Commissielid) vanaf 24-04-2014
Foto van Dhr Peter Geurts Dhr Peter Geurts (Commissielid) tot 25-03-2014
Foto van Dhr Dirk Haarsma Dhr Dirk Haarsma (Commissielid) vanaf 25-03-2014
Foto van Dhr Udo Smit Dhr Udo Smit (Commissielid)
 

Gemeentebelangen BES

Fractie informatie

Logo van Gemeentebelangen BES
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van Dhr Thijs Bijl Dhr Thijs Bijl (Raadslid) tot 25-03-2014
Foto van Mevr Mira Diels Mevr Mira Diels (Raadslid) tot 25-03-2014
Foto van Dhr Hans Haring Dhr Hans Haring (Raadslid)
Foto van Dhr Kees van Leijen Dhr Kees van Leijen (Raadslid)
Foto van Dhr Herman Schiering Dhr Herman Schiering (Raadslid) tot 25-03-2014
Foto van Annelies Anema Annelies Anema (Commissielid)
Foto van Paula Blankendaal Paula Blankendaal (Commissielid) vanaf 24-04-2014
Foto van Dhr Rinke Butter Dhr Rinke Butter (Commissielid) vanaf 15-05-2014
Foto van Mevr Mira Diels Mevr Mira Diels (Commissielid) vanaf 24-04-2014
Foto van Mevr Janina Luttik-Swart Mevr Janina Luttik-Swart (Commissielid) tot 20-03-2014
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van Dhr Danny Zwart Dhr Danny Zwart (Fractievoorzitter)
Foto van Dhr Nico Groot Dhr Nico Groot (Raadslid) tot 25-03-2014
Foto van Mevr Wilma Grooteman Mevr Wilma Grooteman (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Dhr Loek Ooijevaar Dhr Loek Ooijevaar (Raadslid) tot 25-03-2014
Foto van Dhr Per Ooijevaar Dhr Per Ooijevaar (Raadslid) vanaf 15-05-2014
Foto van Dhr Jan Apeldoorn Dhr Jan Apeldoorn (Commissielid) tot 25-03-2014
Foto van Dhr Jan Apeldoorn Dhr Jan Apeldoorn (Commissielid) tot 25-03-2014
Foto van Dhr Hans Peter Corbee Dhr Hans Peter Corbee (Commissielid) vanaf 24-04-2014
Foto van Mevr Wilma Grooteman Mevr Wilma Grooteman (Commissielid) tot 20-03-2014
Foto van Dhr Ruud de Jong Dhr Ruud de Jong (Commissielid) tot 25-03-2014
Foto van Per Ooijevaar Per Ooijevaar (Commissielid) vanaf 24-04-2014tot 14-05-2014
Foto van Dhr Klaas Valkering Dhr Klaas Valkering (Commissielid) vanaf 24-04-2014
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van Dhr Jan Snijder Dhr Jan Snijder (Fractievoorzitter)
Foto van Dhr Marcel Halff Dhr Marcel Halff (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Dhr Martin van der Hoek Dhr Martin van der Hoek (Raadslid) tot 25-03-2014
Foto van Mevr Anja de Ruiter Mevr Anja de Ruiter (Raadslid) tot 25-03-2014
Foto van Dhr Melvin Wals Dhr Melvin Wals (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Dhr Marcel Halff Dhr Marcel Halff (Commissielid) tot 20-03-2014
Foto van Dhr Peter de Lange Dhr Peter de Lange (Commissielid) vanaf 24-04-2014
Foto van Mevr Anja de Ruiter Mevr Anja de Ruiter (Commissielid) vanaf 24-04-2014
Foto van Dhr Melvin Wals Dhr Melvin Wals (Commissielid) tot 20-03-2014
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2014
2

Leden

Foto van Dhr Andre van der Leij Dhr Andre van der Leij (Fractievoorzitter) vanaf 15-05-2014
Foto van Dhr Peter van Huissteden Dhr Peter van Huissteden (Raadslid) tot 21-03-2014
Foto van Mevr Karin Kindt Mevr Karin Kindt (Raadslid)
Foto van Dhr Joop Bekius Dhr Joop Bekius (Commissielid) vanaf 24-04-2014
Foto van Mevr Johanne Hendriks Mevr Johanne Hendriks (Commissielid)
Foto van Dhr Andre van der Leij Dhr Andre van der Leij (Commissielid) tot 14-05-2014
Foto van Dhr Edwin Zoon Dhr Edwin Zoon (Commissielid) vanaf 24-04-2014
 

B&W

Orgaan informatie

Logo van B&W

Leden

Foto van Mevr Hetty Hafkamp Mevr Hetty Hafkamp (Burgemeester)
Foto van Dhr Alwin de Vre-Hietbrink Dhr Alwin de Vre-Hietbrink (Wethouder) tot 01-05-2014
Foto van Mevr Aletta Hekker Mevr Aletta Hekker (Wethouder) tot 01-05-2014
Foto van Dhr Peter van Huissteden Dhr Peter van Huissteden (Wethouder) vanaf 25-03-2014
Foto van Dhr Jan Mesu Dhr Jan Mesu (Wethouder) vanaf 25-03-2014
Foto van Mevr Odile Rasch Mevr Odile Rasch (Wethouder) vanaf 25-03-2014
Foto van Dhr Cees Roem Dhr Cees Roem (Wethouder) tot 01-05-2014
Foto van Dhr Rob Zeeman Dhr Rob Zeeman (Wethouder) vanaf 25-03-2014
Foto van Dhr Wim Bierman Dhr Wim Bierman (Gemeentesecretaris) tot 01-12-2014
Foto van Dhr Gert Brouwer Dhr Gert Brouwer (Gemeentesecretaris) vanaf 01-12-2014
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van Dhr Ton Kooiman Dhr Ton Kooiman (Griffier)